• Свеж
Рачни Кат Чистачи ,52cc 2 Удар 2.3 HP Силата на Моторот Убедливо Метла Патеката Трева Тревници Вештачка Трева Моќ Sweeper Улица Патеката Тревник Ѓубре Чистење Убедливо Маши

Рачни Кат Чистачи ,52cc 2 Удар 2.3 HP Силата на Моторот Убедливо Метла Патеката Трева Тревници Вештачка Трева Моќ Sweeper Улица Патеката

Rating 
DEN 1490.40

Од стока
Во магацинот

【Спецификација】2.3 HP, 1700 W, 52cc, 2 Удар Воздух за Ладење Моторни ЕПА Моторот. 【2 циклус /на нафта мешавина】 Нашите Напојува Sweeper имаат Преголеми метла заземјување област.Направи нашата чистење побрзо и полесно. 【Апликација】Оваа власт sweeper идеален за чистење тревници со песок вгнездил, или патеки.Најлон Четка Убедливо метла е добро за чистење на светлината остатоци како што се тешките лабава нечистотија, од тврди површини.Широк рачни метла за чистење boulevards и приоди за автомобили. 【Пратката】Со висок квалитет и брза логистика, можете да ја примите оваа високо-енергетско Чистење Машина во рок од 2-7 дена.И вие не треба да плаќаат никакви трошоците за превозот.Ова е многу возбудлива порака и вашиот најдобар избор. 【Забелешка】 Ќе треба да се инсталира на метла наместо надвор од кутијата.Се чувствуваат слободни да контакт со сервисот кога инсталирате исполнат проблем.Спецификација : 2 Циклус Масло / Мешање Размер : 1 : 25 Displacement - 52cc Net Тежина - околу 10kg.Вкупната Должина околу 1.8 m Nylon Четка Убедливо метла : 600mm широк и 255mm Diameter Engine : 1-цилиндричен, 2-stroke Power : 1.7 k W / 2.3 hp Cooling : воздух-cooled Tank волумен : 1000ml Include : Кат Чистачи & Додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи