• Свеж
3/8 Мали Низок Профил Пирамида Врвот Дупка Приклучоци Се Вклопува Во 1/4 Дупка (200, Орев)

3/8 Мали Низок Профил Пирамида Врвот Дупка Приклучоци Се Вклопува Во 1/4 Дупка (200, Орев)

Rating 
DEN 108.00

Од стока
Во магацинот

Кој вели дека не можете да се вклопи во квадрат колче во круг дупка?.Нема потреба да се длето од плоштадот дупка!Овие приклучоци се вклопи во 1/4" дупка.Само лепак, линија и притиснете на своето место.Тоа е толку лесно!.За таа крајот на векот Уметности & Занаети се погледне.Лесно да се создаде преку tenon изглед.Овие 3/8" x 3/8" Низок Профил пирамида приклучоци се рачно изработени со 1/4" дијаметар x 1/8" долго tenon.Овие убав акценти седат 1/8" горди кога се инсталира.

Детални спецификации

Додатоци на производи