• Свеж
Силиконски Бебе Вилушка и Лажица Сет, Бебе Led Weaning Прибор, Фаза 1 за Возраст од 6 Месеци (Розева)

Силиконски Бебе Вилушка и Лажица Сет, Бебе Led Weaning Прибор, Фаза 1 за Возраст од 6 Месеци (Розева)

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Silikongs прибор дојде со текстура површини под лажица е лажичка да им помогне на раните фази на заболување на стимулација!Направени со издржливи силиконски материјал, исто така, ќе го издржат било бебе залак!. ❤️ ЛЕСЕН-ЗА-ЧИСТЕЊЕ, машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО - Овие машина за миење садови-безбедно деца лажици и предници не додадете на својот обем на работа!Да се исчисти, едноставно се фрли ги во вашата кујна или се вари ги за 2 минути. ❤️ НУЛА ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТИ - Silikong е прибор дојде со текстура површини под лажица е лажичка да им помогне на раните фази на заболување на стимулација!Направени со издржливи силиконски материјал, исто така, ќе го издржат било бебе залак!. ❤️ СОВРШЕН БЕБЕ LED WEANING SET - Совршени за транзиција во цврста хранење, овие фаза 1 лажици се одлични за почетник chewers и работа неверојатно за потопување во purees!.

Детални спецификации

Додатоци на производи