• Свеж
VVVSO Мали Животни Појдовни Превозникот Дише Патна Торба Трајни морско свинче Торбичка Чанта Преносни со Рамо, Рака за Еже Верверица Chinchilla Стаорец Шеќер Едрилица Ferret

VVVSO Мали Животни Појдовни Превозникот Дише Патна Торба Трајни морско свинче Торбичка Чанта Преносни со Рамо, Рака за Еже Верверица

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Модерен стил - транспарентни за набљудување на прозорецот ќе им даде на вашето домашно милениче широка визија за да уживате во сценографијата надвор во целост.Добро вентилирани - Топ мрежа влезот зголемува вентилација, одржување опуштено и удобно за вашето домашно милениче и не е мала џеб на назад, па може да се стави топлинска подлога во зима.Силна носивоста - Направени од најлон ткаенина со пластична мрежа, кои се трајни и не е лесно да се солза.Преносни & Свитлива - На монтажни & прилагодливи рамо, рака вклучени, им овозможува на рамо или крст-тело носат.Димензии( L x W x H) : S - 6.5 х 3.5 x 5.5 инчи, М - 8 x 4.5 x 6 инчи, L - 10 x 5.5 x 7.5 инчи, погоден за мали животни од различни големини, како на пример, хрчаци, шеќер едрилици, ferrets, chinchillas, стаорци, гвинеја свињи, hedgehogs, верверички, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи