• Свеж
Беж Престилка - Travaux En Cours

Беж Престилка - Travaux En Cours

Rating 
DEN 1800.00

Од стока
Во магацинот

Оваа трајни Поли / Памук Сплит Пред Престилка е дизајниран во Франција и направена во Португалија.Лесен и удобен за носење, T. E. C престилки биле носени од страна на готвачи, готвачи, дизајнери, и пекарите во Франција за 15 години.Сега на располагање во САД.Ние сме возбудени да им понуди на овие 100% Европскиот направени престилки.Две прилагодливи прилепува на вратот, и долго половината врски направи овие една големина која е идеална за повеќето.Одличен додаток за домаќинство проекти.Машина Перат.

Детални спецификации

Додатоци на производи