• Свеж
Кравја Кожа Браун Печати Престилка Прилагодливи Возрасни Кујната Готвење Печење Престилка Готвач Лигавче За Жени Мажи

Кравја Кожа Браун Печати Престилка Прилагодливи Возрасни Кујната Готвење Печење Престилка Готвач Лигавче За Жени Мажи

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Кујната Престилка Е Направен Од Висок Квалитет На Полиестер, Кој Е Издржлив, Удобно, Се Спротивстави На Вода И Навремено, Мазна Површина, Не Е Лесно Да Се Избледени По Перење.Прилагодлива Големина : Кујната Престилка Големина Е 20.4 *28.3 Инчи, Со Прилагодливи Рака Која се Вклопат За Повеќето Луѓе Е Тело.Удобен За Носење Во Секое Време И Насекаде.Анти-Сензација : Кујната Престилка Може Да Обезбедува Добра Покриеност И Заштита Од Spills И Храна Дамки Кога Ќе Готвење И Сликарство.Тоа Може Да Се Заштити Од Прашина И Вода.Погодни Прилики : Престилка Може Да Се Користи Во Домот, Кујна, Супермаркети, Хотели, Кујни, Пијалаци Продавници, Ресторани, Козметички Салони, Bbq, Итн.Совршен Подароци : Кујната Е Одличен Избор За Подарок На Вашиот Пријател И Семејствата На Божиќ, Роденден, Матура И Така Натаму.Тоа Е Лесно Да се Грижи И за Миење.Кујната Aproncan Се Користат Во Дом, Кујна, Партија, Сликарство, Графити, Печење, Работа, Занаетчии И Така Натаму.Само Купи Еден И Да Се Обиде Еден !!!.

Детални спецификации

Додатоци на производи