• Свеж
Памук, Лен Печење Плус Големина Престилки за Жени со Џебови во Кујната Готвење

Памук, Лен Печење Плус Големина Престилки за Жени со Џебови во Кујната Готвење

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Лен,Памук.Големината е 39"*39", Должината на секоја рака е 35.5".Удобно Ткаенини : Лигавче готвач печење престилки изработени од памук и лен, материјалот е многу мека, дише и машина перат.Прилагодливи Вратот Рака : На прилагодливи Вратот рака дизајн, Тоа може да се прилагоди брзо за луѓе од различни височини, што го прави полесно да се носат.Широко се применуваат : 2 џебови пред престилка, совршен идеален за домашна употреба.Исто така погоден за кујна, градина, или занает табела.Тоа може да се задржи вашата облека од добивање валкани .Совршен по-продажбата на услугата.Ако не сте задоволни, можете да го вратат бесплатно во секое време.

Детални спецификации

Додатоци на производи