• Свеж
Комп Врзуваат Технологија Hinese АП-10CR1SEPS Портабл клима уред Тен Најлон Анти-Статички Прашина Маска со Страна Пакет да се Стави На Далечинскиот управувач за Контрола ?

Комп Врзуваат Технологија Hinese АП-10CR1SEPS Портабл клима уред Тен Најлон Анти-Статички Прашина Маска со Страна Пакет да се Стави

Rating 
DEN 424.56

Од стока
Во магацинот

Тешки Покрие Заштити Вашата Единица од Прашина и повеќе.Hinese АП-10 CR1 SEPS Портабл клима уред Тен Најлон Анти-Статички Прашина Маска со страна пакет да се стави на далечинскиот управувач за контрола на Димензии 17"W x 13"D x 28"Х.

Детални спецификации

Додатоци на производи