• Свеж
Поштенски сандачиња Ѕид-Планината скопска Кутија со Заклучување Писмо Кутија Postbox Ѕид Виси на Ѕидот Предлог Кутија Писмо Кутија Отворен Документ Торба Складирање

Поштенски сандачиња Ѕид-Планината скопска Кутија со Заклучување Писмо Кутија Postbox Ѕид Виси на Ѕидот Предлог Кутија Писмо Кутија

Rating 
DEN 727.20

Од стока
Во магацинот

Фабрика директни продажби : Ние ќе брод на стоките во рамките 1-3 работни денови, а и времето за испорака е 7-15 работни дена.За големината : прирачник за мерење, производ големина може да има некоја грешка, грешка е обично 1-3cm, ова е нормална појава, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.По-продажбата на услугата : Ние придаваат големо значење на клиентите искуство и производ повратни информации. ★Ова е здрав и издржливи поштенско сандаче за градини, отворено и сали. За продажба : Ние само го продаде поштата кутии, како и други производи се реквизити.★Материјал : Железо★Боја : црна, бела★Големина : 36*10*32cm (14.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги реши во време. 【Делокруг на примена】 post office box може да се користи за градина декорација, апарати за домаќинство foyer примање писма и весници, свадба прослави, сцената декорација, трговски центар прозорец декорација, фотографија реквизити, итн.Тоа ќе додадете сјај на вашиот градини и сали. 【Производ Забелешки】 Ние само го продаде поштата кутии, и други производи на сликата реквизити.Боја : Поради фактори на животната средина, актуелната слика на светлината и екран може да биде малку поинаков, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. 【Цврсти и издржливи】 Постои еден прозорец на предната врата на поштенско сандаче, така што лесно можете да ги проверите дали има писмо.

Детални спецификации

Додатоци на производи