• Свеж
(2 ПАРЧИЊА) Карбонски Влакна Род,за Летало Рамка, Должина 500mm, со Дијаметар од 16mm.

(2 ПАРЧИЊА) Карбонски Влакна Род,за Летало Рамка, Должина 500mm, со Дијаметар од 16mm.

Rating 
DEN 1951.20

Од стока
Во магацинот

✅Карбонски Влакна Има Предности На Отпорност На Корозија, Вода Отпорност, Отпорност На Топлина И Замор На Корозија, Која Е Многу Погодна За Отворен Апликации И Влажни Средини. Ако Треба Да Се Прилагодите На Карбонски Влакна Род На Различни Должини, Ве Молиме Слободно Да Ни Кажете;Карбонски Влакна Има Предности На Отпорност На Корозија, Вода Отпорност, Отпорност На Топлина И Замор На Корозија, Која Е Многу Погодна За Отворен Апликации И Влажни Средини. ✅Карбонски Влакна Композитни Род Се Користи Во Различни Високи перформанси Апликации, Како што е Далечинскиот управувач за Контрола на Авион, Беспилотни Воздушни Возила, Хеликоптери И Quadcopters, Спортска Опрема, Роботи, Светлина Рамки И Рамки.

Детални спецификации

Додатоци на производи