• Свеж
5pcs Кол 7mm 0.28 Должина 100mm 3.94 TC4 Титаниум 6al-4v Тркалезни Бар Род

5pcs Кол 7mm 0.28 Должина 100mm 3.94 TC4 Титаниум 6al-4v Тркалезни Бар Род

Rating 
DEN 525.60

Од стока
Во магацинот

5pcs TC4 Титаниум 6al-4v Тркалезни Бар Род.Материјал : TC4. Должина : 100mm / 3.94".Дијаметар : 7mm / 0.28".Пакет се вклучени : 5 x Титаниум 6al-4v тркалезни бар. 5pcs TC4 Титаниум 6al-4v Тркалезни Бар Род Кол 7mm 0.28" Должина 100mm 3.94".

Детални спецификации

Додатоци на производи