• Свеж
Грда Stik Елита Се Врти Риболов Прачка

Грда Stik Елита Се Врти Риболов Прачка

Rating 
DEN 1198.80

Од стока
Во магацинот

Едно парче од не ' рѓосувачки челик Грда Tuff водичи се елиминира вметнете поп-испис за леснотијата на користење, додека изложени празно стил ролна седишта со cushioned нерѓосувачки челик капи се осигура вашата ролна останува цврсто на место.Корк се справува обезбеди удобност за време на долги риболов, излети.

Детални спецификации

Додатоци на производи