• Свеж
3мм Бакар Круг Род, VERNUOS 5PCS Бакар Тркалезни Прачки Струг Бар Акции, 3мм во Пречник од 300мм(11.8 во) во Должина

3мм Бакар Круг Род, VERNUOS 5PCS Бакар Тркалезни Прачки Струг Бар Акции, 3мм во Пречник од 300мм(11.8 во) во Должина

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

VERNUOS 5 PCS Бакар Тркалезни Прачки 【Пакет се Вклучени】 Пакет : 5 PCS Материјал : Бакар Дијаметар : 3мм, Должина : 300мм Функција : 1.Добар материјал за DIY занает одлуки 2.Чистотата на секоја прачка (односно 99.9%) 3.На подолг должина е доволно за да се намали по волја 4.Широко се користи во Опрема вратило, моторни вратило, краток поддршка на вратило, вратило џеб модел, минијатурни оска, модел авион, модел на брод, модел автомобили.

Детални спецификации

Додатоци на производи