• Свеж
Lunarable Mandala Ранец, Уметнички Gecko Гуштери Boho, Трајни Сите Намена Торба

Lunarable Mandala Ранец, Уметнички Gecko Гуштери Boho, Трајни Сите Намена Торба

Rating 
DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Има рамо ремени и носат се справи & монтажни печатење панел.МУЛТИ-ЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книги, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.Големината на сликата печатени е 10.ЦЕЛОКУПНАТА МЕРЕЊА : 14"W x 18.Еколошки, без боја супстанција да му наштети на здравјето на вашето семејство.МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен полиестер. КАРАКТЕРИСТИКИ на мрежа надворешниот оддел за вода во шишиња + лаптоп/таблет сметководствена простор во внатрешноста кој одговара на 15" лаптопи + мал прегради во за телефони, пенкала, пари, картички и сл.Тоа има монтажни печатење панел на предната страна.Совршен подарок идеја!Со широка палета на отпечатоци ќе се најдат насекаде, и сте сигурни да се најде вистинскиот дизајн за таа посебна личност!Нашите торба дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела.Ранец со одличен дизајн, изработка поцелисходно користење надвор од просторот за поголем волумен. Печатени област е 10.Разновиден.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Боја во печати : Темно Портокалова Темно Сина.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Детални спецификации

Додатоци на производи