• Свеж
Кул Спортски Портокал Женска Кошарка Daypack Девојки Bookbags Водоотпорен Ранец Печати Патент Студентите Унисекс Возрасни Тинејџерите Подарок

Кул Спортски Портокал Женска Кошарка Daypack Девојки Bookbags Водоотпорен Ранец Печати Патент Студентите Унисекс Возрасни Тинејџерите

Rating 
DEN 1315.20

Од стока
Во магацинот

*Поместена се згусне и прилагодливи рамо ремени, заштита на телото.*Голем капацитет и простор за складирање, multilayer дизајн, лесно да се средиме, носат-отпор, анти-навремено и лесно да се чистат.★Материјал : ранец е направен од високо-одделение СТП кожа.Ве молиме овозможи мирисот во текот на пакување и испорака, но тоа ќе биде исчезна во неколку дена воздух надвор.Ранец Печати Патент Училиште Торба Патување Daypack Унисекс Возрасни Тинејџерите Подарок.Голем капацитет и простор за складирање. ★Уникатен Училишниот Ранец : Ова училиште ранец има стилски изглед,украсени со уникатен модел, интензивирање на vogue елементи за вас. ★Димензија : 12 L x 15Ч x 5. ★Употреба : Овој ранец одговара за деца, ученици, тинејџерите и возрасните да одат на училиште, на работа, на отворено спорт, пешачење, патуваат, кампување, екскурзии, шопинг и др.*Увезени водоотпорни ткаенини можат ефикасно да се заштити книги и други предмети што не се да се навлажни во ранец.Ве молиме овозможи 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи