• Свеж
Radley Лондон Џеб Essentials Одговорни - Медиум Ziptop Ранец

Radley Лондон Џеб Essentials Одговорни - Медиум Ziptop Ранец

Rating 
DEN 364.80

Од стока
Во магацинот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оригиналната Цена $118. Направена со рециклиран полиестер, направено од пластични шишиња.Сплотени BCI памук внатрешни.Zip-топ прицврстување.Криви се лизга џеб да фронт.Дизајниран во нашата Лондон Студио, секој стил е стручно направена од најдобрите кожа и не-кожни материјали, со внимание на деталите во секоја фаза на процесот.Направен да трае цел живот, Radley Лондон чанти понуди безвременски дизајн и издржливост.Од своите скромни почетоци во Camden Пазарот на Radley Лондон како што е денес, беа инспирирани од иконите на енергија на капиталот за да се создаде убава кеси со многу стил и радосна раб.Во Radley Лондон, го славиме на жените кои работат за да направи вистинска разлика во светот : на лидери, freethinkers и гласови за промените кои се инспирираат нас секој ден.

Детални спецификации

Додатоци на производи