• Свеж
Туристички Ранец Симпатична Слон Со Венец И Малку Патка Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

Туристички Ранец Симпатична Слон Со Венец И Малку Патка Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

Rating 
DEN 935.76

Од стока
Во магацинот

Погоден За Вашиот Лаптоп, Ipad, Полнач, Книги, Облека, Овошје, Паричници, Молив Случаи, Паричници, Учебници, Тетратки И Др.Применливи Сценарија : Мултифункционален Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот.Празна Торба Стои Исправено И На Пакувањето, Видот Е Ригидно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Нема Повеќе Непријатно Чувство Во Рамениците.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Високо-Квалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Лесен И Пренослив, Погоден За На Училиште, На Работа, Викенд Одмор, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.5 Во(L) * 8 Во(W) * 16 Во (H).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Големина : Прибл 11.Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Вашите Најдобри Пријатели, Пријатели, Семејство, Соученици, Итн.Симпатична Изглед, Погодна За Жени/Мажи Туристички Ранец Рамо, Лесно Можете Да Ги Чувате Вашите Лични Предмети.Прилагодлив.Погоден За Вашиот Чадор, Шише За Вода И Сок Кутија.Ергономски Дизајн : На Прилагодливи Рамо, Рака И Грбот Се Полни Со Перници За Да Се Обезбеди Удобност И Да Го Заштитите Назад Кога Ќе Го Носат Тешки Предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи