• Свеж
OZUKO Прашка Ранец USB Анти-Кражба Мажи Градите Торба Секојдневен Торба

OZUKO Прашка Ранец USB Анти-Кражба Мажи Градите Торба Секојдневен Торба

Rating 
DEN 863.76

Од стока
Во магацинот

На врвот дупка е за слушалка жица, можете да уживате во музика во секое време секаде. (Забелешка : производот може да биде малку збрчкана за време на транспортот, ве молиме железо со пареа железо пред употреба). [ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КРСТ-ТЕЛО ТОРБА] Уникатен и елегантен изглед те прави најатрактивните човек кога ќе се носат што на велосипед, оди, скок, датум или други отворено активност.Тоа е една торба за канцелариски работници. [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРАШКА РАНЦИ] Големина : 7.Патент затворање. [СКРИЕНИ АНТИ-КРАЖБА ЏЕБ & ШИШЕ за ВОДА НОСИТЕЛОТ] OZUKO рамо секојдневен daypack има еден лесен-се постигне скриени анти-кражба џеб која за вашиот телефон и други често користени мали, но важни работи, надворешните шише за вода носителот го прави овој градите торба внимателен. [ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТ & СЛУШАЛКИ ДУПКА] Овој градите торба со надворешни полнење преку USB порта (моќ банка не се вклучени).Тоа е ергономски и одговара на вашето тело, без да се попречува вашиот екстремитети како тие работат.Тоа е исто така лесни за патување се подигнат торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи