• Свеж
Blue & Црвена Ни Знаме Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба За Жените & Мажи

Blue & Црвена Ни Знаме Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба За Жените & Мажи

Rating 
DEN 647.76

Од стока
Во магацинот

Тоа Е Доволно Голем за да Може да се Одржи Таблет,Мобилни телефони,Очила,Крпа, Чадор,Паричник,Шминка,Итн.Дише,Удобна И Практична,Силна Носат & Солза И Добра Унисекс.7 Cm)Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Влакна,Трајни И Дише,Совршено Прашка Торба За Жените.Високо Квалитетен Материјал : Овој Стилски Crossbody Прашка Торба Е Направен Од Лесен,Трајни И Уникатни Печатени Полиестер Ткаенини.Рамо Градите Кеса Димензии : 15.Тоа Е Совршен За Бизнис/ Неврзан/ Патувањето/ Велосипедизам/ Плажа И Секојдневно Користење.Blue & Црвена Ни Знаме На Градите Прашка Рамо Ранци Кеси Crossbody Јаже Триаголник Rucksack За Пешачење.На Патент Е Многу Цврста И Не Е Лесно Да Се Скрши, И Се Повлече Напред И Назад Е Многу Мазна, Многу Издржливи И Не Е Лесно Да Се Скрши.Прилагодливи Рамо, Рака, Сјајна И Мазна, Парична Казна Носат-Отпорни, И Анти-Се Повлече.3 Cm X 19 Cm X 38.Топло Совети : Ве Молиме Прочитајте Ги Производ Големина Внимателно Пред Да Ги Купите.Мала Големина И Голем Капацитет.Патент Затворање,Прилагодливи На Рака Со Здрав Кука На Два Начини На Вршење Им Овозможува Да Се Прилагоди На Должината И Носат Градите Перниче Во Предниот Или Задниот Дел,И Останува Во Место Удобно, Дури И Додека Работи Што Може Да Ви Обезбеди Во Текот На Целиот Ден Удобност.Мулти-Целите : Crossbody Торба Може Да Се Користи Како Прашка Ранец,Crossbody Торба,Торба,Прашка Пак,Градите Торба,Патна Торба,Ранец Чанта,Прашка Чанта,Пешачење Торба,Работа Или Бизнис Торба,Погоден За Канцеларија,Отворено,Деловни И Други Прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи