• Свеж
Ранец Серија Торба, Мултифункционални Ранец, Работа, Патување, Мајчин Американците Волкот Или Книга Торба Со Шише Торба

Ранец Серија Торба, Мултифункционални Ранец, Работа, Патување, Мајчин Американците Волкот Или Книга Торба Со Шише Торба

Rating 
DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

Вграден Компјутер Школка За Да Се Заштити Електронската Опрема.Мајчин Американците Волкот Тоа, Има Пространа Главната Преграда За Книги И Поголеми Предмети, Голем Patch Џеб И Два Странични Џебови На Предната Страна.Оваа Практична Торба Комбинира Чисти Линии И Класични Детали.Посебна Забелешка Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Вашите Најдобри Пријатели, Пријатели, Семејство, Соученици, Итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Лесен И Пренослив, Погоден За На Училиште, На Работа, Викенд Одмор, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Празна Торба Стои Исправено И На Пакувањето, Видот Е Ригидно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Додатоци Структура Голем Капацитет : 1 Главната Преграда Внатре, 4 Мали Внатрешни Џебови, Погоден За Вашиот Лаптоп, Ipad, Полнач, Книги, Облека, Овошје, Паричници, Молив Случаи, Паричници, Учебници, Тетратки И Др.Применливи Сценарија Мултифункционален Ранец : Стилски Печатени Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи