• Свеж
Мали Прашка Торба Една Рака Ранец Crossbody Daypack за Патување Градите Рамо Светло Назад Пакет за Пешачење или Патување

Мали Прашка Торба Една Рака Ранец Crossbody Daypack за Патување Градите Рамо Светло Назад Пакет за Пешачење или Патување

Rating 
DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

Пред дијагонала zip џеб е одлично за клучеви, електрични кабли и бизнис картички.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРАШКА ТОРБА : Скриени џеб пораби во quilting на грбот е идеално место за вашиот скривам IDs или пари за да се спречи кражба.Внатрешни работи патент џеб е идеален за работи како lip balm, ткиво и монети.Главната џеб zips затворена за предмети како вашиот паричник, таблет, шише за вода, полначи, слушалки и сончање.Одлично за патување, пешачење, забавни паркови, фестивали, научни конференции, и спорт.) за секој ден употреба.Прилагодливи рамо, рака може да се носи на десно или лево.Да се биде млад извршен ДИРЕКТОР значи да се живее начин на живот, со определување, креативност, метежот, одговорност и доверба.Гаранција гаранција : Ако имате било каков проблем со скршени или оштетени за објект што сте го купиле, ве молиме не двоумете се да контактирате со вашиот цел ID.Средината џеб обезбедува лесен пристап со магнетни затворање - идеални за објекти што го зграби често.ИЗДРЖЛИВИ & КОМПАКТЕН ПРАШКА ТОРБА НАЗАД ПАКЕТ : Направен од премиум најлон ткаенина, е мазна на допир, impeccably пораби, водоотпорен и користи квалитетот на црно-обложена метал патентите и издржливи рака клип.Носат свртени напред или фрли врз грбот.Ве молиме купувачите со доверба.Оваа прашка торба решава проблемот на морате да се носат essentials, имајќи ги рацете да ви бидат слободни за возење велосипед, држејќи деца или користејќи го вашиот мобилен телефон, и да се дистрибуира на тежината на вашата опрема низ вашето тело.

Детални спецификации

Додатоци на производи