• Свеж
Обоени Птица Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

Обоени Птица Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

Rating 
DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

Постојат Два Виси Токи На Дното И Мрежа Patch Џеб На Рака.Направени Од Издржлив, Водоотпорен Полиестер Со Врвен Квалитет Патентите И Издржливи Рака Клип.Нашите Торба Е На Печатени Шема.Анти-Кражба Патент Џеб На Грбот Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети.Флексибилни Satchel Рамо, Рака Се Движеа Од 23 До Максимум 45 Инчи Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Оваа Градите Торба Е Направен Од Лесен, Издржливи, Вода-Отвратителен Материјал, Добра Навремено Отпор, Силни И Издржливи.Zip Затворање.На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Во Должина Од 23 - 45 Inch.Постои Zippered Складирање Торба Во Внатрешноста, Која Може Да Се Користи За Чување На Кеси Заедно Или Како Џеб.Висок Капацитет За Складирање.Ослободат Вашите Притисок Со Долгорочни Земе.Совршено Одговара На Вашето Тело.Една Од Главните Џеб, Еден Складирање Торба Внатре, Патент Затворање, Скриен Џеб На Грбот, Патент Затворање, И Отворена Мрежа Џеб На Страна.

Детални спецификации

Додатоци на производи