• Свеж
Сина Вратоврска Боја Туристички Ранец Чисто Спортска Торба Оксфорд ткаенина погодна За Проучување на Шопинг патување кампување

Сина Вратоврска Боја Туристички Ранец Чисто Спортска Торба Оксфорд ткаенина погодна За Проучување на Шопинг патување кампување

Rating 
DEN 1170.96

Од стока
Во магацинот

Оксфорд ткаенина.Лесен и пренослив, тоа е погоден за употреба како викенд торба, пикник торба и патна торба, итн.Лесно се стави во вода чаши, виткање чадори или други мали предмети.Овој ранец е опремен со двојно патент главната преграда, голем простор за складирање, може да се користи за да се носат облека, книги, тетратки, канцелариски кутии, брошури, итн., и 2 удобен и сигурен страна мрежа џебови., на zippered пред џеб за клучеви, мали ткива, а две мрежа странични џебови , Место вода во чаши, чадори и други предмети да се направи тоа се повеќе издржливи.Ако сте купиле некој од нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Детални спецификации

Додатоци на производи