• Свеж
6.5x10 ft Зелен Екран Позадина за Фотографија, Мека Чиста Chromakey GreenScreen Позадина Лист за Фото, Видео Студио, Муслин Полиестер Платно Ткаенина Фото Позадина за Photoshoot

6.5x10 ft Зелен Екран Позадина за Фотографија, Мека Чиста Chromakey GreenScreen Позадина Лист за Фото, Видео Студио, Муслин Полиестер

Rating 
DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

5x10ft позадина позадина на екранот е направен од 100% полиестер со добра вертикална смисла, не бледнее и трајни, расклопна и лесно да се чисти.Грижете се-бесплатна услуга, имаме брза испорака брзината и совршен по-продажбата на обработка тим, во рок од 180 дена, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.На зелена позадина може да се чисти со машина за перење или на раката.Ако е потребно, железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.Стојат,Пол Џеб или Клипови НЕ се Вклучени. 1 PCS Зелен екран фотографија позадина.Со цел да се олесни транспорт и пакување, ние укината на фотографија позадина крпа.

Детални спецификации

Додатоци на производи