• Свеж
Телото Лен Едноставност Поли Памук Масажа на Лице Лулка Опфаќа (Чоколадо, 50 Парчиња) - Чисти, Јасни Ткаенина за Честа Употреба и за Перење, Colorfast и Латекс-Бесплатно, О?

Телото Лен Едноставност Поли Памук Масажа на Лице Лулка Опфаќа (Чоколадо, 50 Парчиња) - Чисти, Јасни Ткаенина за Честа Употреба и

Rating 
DEN 2758.80

Од стока
Во магацинот

ПРОФЕСИОНАЛНО ЛИЦЕ ЛУЛКА ПЕРНИЦА ОПФАЌА - За професионални даватели на стол за масажа или масажа табела терапии, Едноставност Поли/Памук Масажа на Лице Лулка Опфаќа нудат комбинација на удобност и трајност дека само може да се направи како easeful како вашите клиенти.SMART ПОЛИ/ПАМУК МЕШАВИНА - Нашите масажа перница лице лулка опфаќа се направени од мека и тешки 170-тема смета поли/памучна ткаенина комбинација, која останува во потрага свежа употреба по употребата, се мијат по миење.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ - Одговара на сите стандардни масажа маси, масажа столици, младата лице cradles, и каде што се масажа клиенти одмор нивното лице во дупка!Исто така се вклопува удобно на врвот на други масажа алатки како лице лулка перници или руно влошки, со трајни не-латекс гума за џвакање ивица да остане во место.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Само да се мијат и во машина линија или сува.Повтори!Ткаенина носи голема, омекнување малку со текот на времето, и е реактивен-обоена за екстра боја-постојаност.ТРОШОЦИТЕ за ЗАШТЕДА - ги Зачувате на трошоци, жалби и нервози.Едноставност Поли/Памук Масажа на Лице Лулка Опфаќа се долго-траен, квалитетот, економски избор, што практичари и клиенти љубов.Еден цел вклучува 10 соочуваат лулка покрива.

Детални спецификации

Додатоци на производи