• Свеж
Noth ENIVING 1 Пакет Штала Вратата Latch, 4 во Заклучување на Тешки Солидна Згусне Нерѓосувачки Челик Врата Кабината Куки и Око Latch за Врата, Прозорец, Гаража, Кабината, Бања, ?

Noth ENIVING 1 Пакет Штала Вратата Latch, 4 во Заклучување на Тешки Солидна Згусне Нерѓосувачки Челик Врата Кабината Куки и Око Latch

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Дијаметарот на latch е 1/4".Тоа се прави за да се одржи суровата средина. 【ИНСТАЛАЦИЈА】 Завртка одредување на типот, кој се состои од кука и око затворање заклучување, лесна за употреба која ќе ви помогне да го надминете кабината кука безбедно.【Класична Структура】Класичен кука и око latch.Тоа дури може да работи како на вратата, затка, ако сакате.Дозволуваат брзо да го заклучите или отклучите екранот.Ако имате било каков проблем на сите, ве молиме да не контактирате, така што ние може да го реши вашиот проблем.Слободно движење на структурата на latch го прават тоа можно да се качи на површини со агол.

Детални спецификации

Додатоци на производи