• Свеж
Складирање Кошница,Паѓаат Лисја На Карпи,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцеларија 17.32X13.58

Складирање Кошница,Паѓаат Лисја На Карпи,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцеларија 17.32X13.58

Rating 
DEN 1653.60

Од стока
Во магацинот

Квалитетот Перење Кошница : Изработени од квалитетни материјали, нашите кошеви се меки на допир, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да трае со години на континуирана употреба.Тоа може да се пополни со варира на објекти,работа за внатрешна и надворешна.Уникатен дизајн : Нашата перење кошница има уникатна запечатување дизајн, кој не само што е добар dustproof ефект, но исто така ги штити вашата приватност во некои прилики.Одговара за Секоја Пригода : Стави во секое место во вашиот hourse,спална соба, балкон,тоалет, цртање соба, ходникот, cloakroom, кујната.Практична Функционалност : Имаат организирани, чисти и уредно игра област за деца.Круг перење попречи е забавно и симпатична модели, додава прскање на боја за секоја соба, а исто така се функционални.Голема кошница за расадник, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, пелена, бебе облека,играчки, и лосион.Внатрешниот ЈП Оксфорд ткаенина материјал го прави перење кошница.Шик дизајн овозможува да се користат во дневната соба за да се одржи фрли ќебе, перници, и материјали за читање, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.

Детални спецификации

Додатоци на производи