• Свеж
Microworld Пурпурна Перење Складирање Кошница Водоотпорен Количка за Перење Забавува со Рачки за Бебе бебе соба Колеџ Домови Детска Спална соба

Microworld Пурпурна Перење Складирање Кошница Водоотпорен Количка за Перење Забавува со Рачки за Бебе бебе соба Колеџ Домови Детска

Rating 
DEN 429.12

Од стока
Во магацинот

Перење Кошница Големина : 17.3" H x 16.5"Д инчи.Материјал : Кошница е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, која е удобна и не е лесно да се мувла.Широк Спектар на Употреба : Тоа може да се сместат облека, детски играчки, закуски и дребулии, итн.Функција : кошница е опремен со две рачки што го прави пренослив и лесно да се движите од едно до друго место, и тоа може да биде укината кога не сакате да ја користите во моментот.Внимание : перење кошница доаѓа со компресија пакување што може да резултира во стуткани во долги транзит.На кошница, ќе дојдат по еден период на време и, исто така, може да се измазнети од страна на пареа железо и фен. ⭐На перење кошница е направен од оксфорд ткаенина, која е удобно и дише, и не е лесно да се мувла; ⭐Тоа што има вграден-во водоотпорен слој, кој е водоотпорен и влага-доказ без било чуден мирис; ⭐Постојат интимни рака ремени од двете страни, кој е лесен за носење, фирма и не паѓање; ⭐зголемена капацитет може лесно да се одржи на сите видови на облека и дребулии; ⭐На свитлива кошница не заземаат простор и е светлина и лесно да се носат.Ако имате било загатки за нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ви посакувам убав живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи