• Свеж
POOPUP Најдобри Pooper Scooper измет лажичка куче лажичка 3x20 ролни на расположливиот кеси се вклучени

POOPUP Најдобри Pooper Scooper измет лажичка куче лажичка 3x20 ролни на расположливиот кеси се вклучени

Rating 
DEN 390.00

Од стока
Во магацинот

Најдобри измет scooper уред некогаш.Pooper Scooper Куче Лажичка Измет Ги Собереш Куче Лажичка Милениче Лажичка.Најдобри измет scooper уредот постојано го Имитира својата рака и го прави на работа на подигање по вашето куче лесно и удобно - Секој пакет доаѓа со едно Морнарица Сина боја Poopup pooper scooper уред и 3 ролни од 20 пластични кеси за еднократна употреба - Poopup е производ создаден за да ви помогне исчисти куче изметот - Тоа е лесен, компактен, ергономски и многу едноставна - Тоа има отстранлив се тркалаат пластични biodegradable кеси изградени во, кои се лесно да се користи и да се замени Со Poopup pooper scooper, сите непријатност на подигање куче индукција со само пластична кеса е нешто од минатото - уредот имитира својата рака, па тоа се чувствува дека сте го користите вашиот страна сепак, без допирање на кучето измет - Нашите pooper scooper уред, исто така, има рачка што може да се користи за да се откажам од вашата рака или со прилагодливи Крпа Вратоврска биде прикачен на вашиот појас или за вашите кучиња поводник, па вашите раце можат да бидат бесплатни додека пешачите вашето куче - Ова е една од најдобрите измет топки таму - велат луѓето кои го користите за прв пат - Овој Pooper Scooper е опремен со лесен и едноставен клуч на носителот - Poopup доаѓа во различни бои, како морнарица сина, црвена, виолетова и топаз - Може да се користи со речиси никаква пластика biodegradable кеси.

Детални спецификации

Додатоци на производи