• Свеж
Wilwood 260-13706 Остаток Притиснете Вентил (2lb), Сино

Wilwood 260-13706 Остаток Притиснете Вентил (2lb), Сино

Rating 
DEN 465.12

Од стока
Во магацинот

Пакет Тежина : 0.018 килограми.Лесно да се инсталира.Одговара тип : Возило се Специфични.Пакет Димензии : 11.201 H x 1.193 L x 8.610 W (сантиметри).Производот е Живеат.Притиснете Вентил 2lb .Лесно да се инсталира.Производот е произведен во сад.

Детални спецификации

Додатоци на производи