• Свеж
Половината Тренер за Жените, Завој Заврши Половината Бенд, Lumbar Половината Поддршка Појас, Прилагодлив Удобно Назад Протези, Стомакот Заврши Салата Додатоци 4M(ЦРНА)

Половината Тренер за Жените, Завој Заврши Половината Бенд, Lumbar Половината Поддршка Појас, Прилагодлив Удобно Назад Протези, Стомакот

Rating 
DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

[Мулти-функционални слабеење појас] На shapewear може да го израмните стомакот и да ја намали половината обемот, поддршка на вашиот назад, враќање на постпартална, подобрување на држењето на телото, ублажување на ниско во грбот, заштита на вашиот ' рбет, забрзување на согорувањето на мастите за време на вежбање, и збогатете го вашето вежбање капацитет.Поседувате или обнови.Бришење назад и назад на површината со вашите раце за 2-3 минути, а потоа исплакнете го.Прикажи ги исклучите вашите облини со помага да се подобри термички активност и потење!.Тоа може да се носи во спортски сали, канцеларии, јога studios, итн.Многу практично, тоа може да изгледа вашето тело крива дури и кога ќе излезе.Опис : во Потрага за совршен половината камерата/тренер, без да се прашувате што вашиот совршен големина е?Оваа големина одговара на сите половината trimmers, да го прилагодите вашиот грабне завој пакување да ви одговараат.By помага да се подобри термички активност и потење, помагаат да се подобри вашето вежбање и да покаже вашите облини.за да согорувате масти и поддршка на половината.Мултифункционален користат за фитнес и секојдневниот живот, Рака мие само и се исуши.Без разлика кога ќе се носат оваа половината слабеење стил, тоа веднаш може да се намалат половината од околу 3-4 инчи, што вашето тело крива повеќе шармантен.

Детални спецификации

Додатоци на производи