• Свеж
YouV Почиста УВ Мобилен Телефон Sanitizer 3 во 1 Sanitizer Чи Брз Безжичен Полнач & Ароматерапијата Diffuser Масна Дизајн, Хемиски Слободен, Сите Мобилен Телефон Модели до 6,5 (Розева

YouV Почиста УВ Мобилен Телефон Sanitizer 3 во 1 Sanitizer Чи Брз Безжичен Полнач & Ароматерапијата Diffuser Масна Дизајн, Хемиски

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

✅ УВ ПОЧИСТА Држи вашиот мобилен телефон или мали предмети чисти.Едноставно поставете го вашиот телефон во кутија, почекајте 10 минути & што се добри за да одат.ВИЕ НЕ треба да флип на телефонот. ✅ ГОЛЕМ ПРОСТОР се Вклопува до 6.5 инчи телефони, вклучувајќи i Phone 8,i Phone 8 Плус, i Phone X, i Phone XR, i Phone 11, i Phone MAX,Samsung S9,Samsung S9,Nokia Lumia 830 итн. ✅ БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ & ЕТЕРИЧНО МАСЛО DIFFUSER Чи функција и до 10 W безжично полнење. ✅ БЕЗБЕДЕН, УДОБЕН и БЕСПЛАТНО НА ХЕМИКАЛИИ Широко се користи и за паметни телефони, фитнес trackers, smart watch, приклучок за слушалки, шминка четка, накит, кредитни картички или други лични предмети.И добро погоден за вашиот ден на ден го користите дома, во канцеларија или во движење. ✅ ОНА што се вклучени : You V Чисти кутија, USB конектор за кабел, Оперативни инструкции.ЕПА Est.Нема. 97488-CHN-1. You V ПОЧИСТА држи вашиот мобилен телефон или мали предмети, санирани и останете здрави.Едноставно поставете го вашиот телефон во кутија, почекајте 10 минути & што се добри за да одат.ВИЕ НЕ треба да флип на телефонот.ГОЛЕМ ПРОСТОР.Се вклопува до 6,5 инчи телефони БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ.Чи безжичен полнач, до 10 W i OS и Android безжични полнење ЕТЕРИЧНО МАСЛО DIFFUSER : Не само sterilizes вашиот телефон, исто така, го чува freshen.Неколку капки од вашето омилено етерично масло ќе го задржи вашиот објект мириса свежо.

Детални спецификации

Додатоци на производи