• Свеж
YouV Почиста УВ Мобилен Телефон Sanitizer 3 во 1 Sanitizer Чи Брз Безжичен Полнач & Ароматерапијата Diffuser Масна Изглед, Хемиски Слободен, Сите Телефони до 6,5 (Сина)

YouV Почиста УВ Мобилен Телефон Sanitizer 3 во 1 Sanitizer Чи Брз Безжичен Полнач & Ароматерапијата Diffuser Масна Изглед, Хемиски

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

БЕЗБЕДНО И БЕЗ ХЕМИКАЛИИ. ✅ БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ & ЕТЕРИЧНО МАСЛО DIFFUSER Чи функција и до 10 W безжично полнење.Поместете го телефонот поблиску до индикатор за светло до зелен индикатор за светло (десно) се врти црвено и beep звук се слуша.АКО ТОА ОДГОВАРА, ТОА ДОБИВА САНИРАНИ.Како да го Користите : Санација : Поврзете You V Чистење на Енергија со користење на обезбедениот USB кабелот за напојување (AC Адаптерот не е предвидено) Еднаш поврзан со извор на енергија, You V Чисти сигнализација, проследено со две индикатор светлото illumining (лево sanitizer, право полначот) на врвот.И добро погоден за вашиот ден на ден го користите дома, во канцеларија или во движење. ✅ ОНА што се вклучени : You V Чисти кутија, USB конектор за кабел, Оперативни инструкции.Добро погоден за твојот ден-за-ден употреба дома, во канцеларија или во движење. You V ПОЧИСТА држи вашиот мобилен телефон или мали предмети, санирани и останете здрави.Едноставно поставете го вашиот телефон во кутија, почекајте 10 минути & што се добри за да одат.

Детални спецификации

Додатоци на производи