• Свеж
Ascrono - Станица за Полнење за Apple Магијата Маус 2 - Темно Сиво - Совршена Магија Глувчето 2 Додатоци | Употребливи Како Полнење Клупа, Стојат & Полнач | Вклучува 5ft (1.5 м) USB-?

Ascrono - Станица за Полнење за Apple Магијата Маус 2 - Темно Сиво - Совршена Магија Глувчето 2 Додатоци | Употребливи Како Полнење

Rating 
DEN 911.76

Од стока
Во магацинот

[Дизајниран За Apple Магијата Маус 2] - совршен додаток за Магијата Маус 2. Работи со сите Магија Глувчето 2 модели од 2015-2022. [Едноставно Полнење & Стојат] - Едноставно поставете го вашиот Магија Глувчето 2 на станицата и ќе почне полнењето!Започнете секој ден со целосна наполнетост - никогаш не снема батерија повторно!. [Долг Кабел] - На полнење клупа вклучува висок квалитет 5ft (1.5 м) плетенка USB-за да го Молња кабел.За дополнителна издржливост и лесно конекција. [Појавување Бои] - Оваа Магија Глувчето Држачи за додатокот е достапна во темно сива и бела боја и одговара на Apple Магија Глувчето дизајн.Направени од високо-квалитетни материјали на оваа Магија Глувчето 2 станица за полнење има минимална зачудувачки, но, сепак, лесен дизајн.Достапен во црна и бела боја за да одговара на вашиот глушец & биро за подесување.

Детални спецификации

Додатоци на производи