• Свеж
Вистински TOMTOM ОЕМ ОДИ во ЖИВО GPS Серија-Кабел за TOMTOM GO LIVE 2500 2505 2535 2400 2405 2435 2050 1000 1005 1050 (PN 4CQ0.001.06)

Вистински TOMTOM ОЕМ ОДИ во ЖИВО GPS Серија-Кабел за TOMTOM GO LIVE 2500 2505 2535 2400 2405 2435 2050 1000 1005 1050 (PN 4CQ0.001.06)

Rating 
DEN 683.76

Од стока
Во магацинот

Оригиналниот TOMTOM ОЕМ Кабел (6" FT долго).Компатибилен со сите стандардни USB Приклучокот. 2 in1 решение за пристап до уредот додека се полни тоа.Оригиналниот TOMTOM GO LIVE Поврзете USB Кабел за ТОМ ТОМ ОДИ 1000 1005 1050 2050 ГОДИНА 2405 2435 2505 2535 ЖИВЕАТ Светот Т GPS Навигатор.

Детални спецификации

Додатоци на производи