• Свеж
Пети И Фиока Облоги Шкафот Облоги Не Лепило Полица Облоги за Кујна Алатка Кутија Спалната соба Фрижидер (12in9.8ft, Снегулка Злато)

Пети И Фиока Облоги Шкафот Облоги Не Лепило Полица Облоги за Кујна Алатка Кутија Спалната соба Фрижидер (12in9.8ft, Снегулка Злато)

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Водоотпорен и Лесно да се Чисти : Овие складирање полица облоги се водоотпорни и прашина-доказ кој ги држи предмети во кујната кабинет, фрижидер и фиока организиран и заштитени од маснотии и spills.Издржливи и Безбедни Материјал : Ова фиока мат е изградена на ЕВА-врз основа на материјалот што е екстра издржливи.Мултифункционален : држете се организирани.Тоа е најпопуларниот ширина големина за да се користи како фиока лагер, и кабинет лагер за спалната соба или кујна.

Детални спецификации

Додатоци на производи