• Свеж
Гурманските Основите од Mikasa Круг Заврши 3-Ниво Метал Кат Стои Овошје/Home Складирање Кошница, Лесно Собранието, Антички Црна

Гурманските Основите од Mikasa Круг Заврши 3-Ниво Метал Кат Стои Овошје/Home Складирање Кошница, Лесно Собранието, Антички Црна

Rating 
DEN 889.20

Од стока
Во магацинот

Рачно изработени : Направен од тешки мерач, јаглерод структурниот челик со BPA free, храна безбедно боени за долготрајни убавина, дури и под строг употреба; карактеристики на нафтата се нанесуваат бронза заврши за antiqued се чувствуваат.Како убава како тие се практични, ќе сакате се да ги задржи овие парчиња на екранот.ЛЕСНО ДА се TOTE И НОСАТ : Удобна рачка на врвот го прави лесно да се креваат и носат.Рачно изработени од железо за долготрајни убавина, дури и под строг употреба.Широк избор на трајни serveware и забавни објекти за да одговараат на секој вкус.

Детални спецификации

Додатоци на производи