• Свеж
Muji S318533 Акрилик 3-Полица Шише Застане и 17,5 см Ширина x 6.5 см Длабочина x 23 см

Muji S318533 Акрилик 3-Полица Шише Застане и 17,5 см Ширина x 6.5 см Длабочина x 23 см

Rating 
DEN 723.36

Од стока
Во магацинот

Акрилик.Погодно за чување на мали шишиња.Издржливи и заштитни складирање и пластовидно кутија.Направени на здрав материјал.Muji Акрилик 3-Полица Шише Застане е совршен за чување на мали шишиња, чувајте ги вашите омилени мали шишиња од сосови, лекови или други.Правење на сите нешта се добро организирани.Направени од здрав, животна средина пријателски акрилик материјал.Мерки и 17,5 см ширина од 6.5 см длабочина од 23 см.

Детални спецификации

Додатоци на производи