• Свеж
Покер Чип Сет за Почетници,200PCS Казино, Покер Чипови со Алуминиумска Случај,11.5 Грам Чипови на Texas Holdem блек џек Игри

Покер Чип Сет за Почетници,200PCS Казино, Покер Чипови со Алуминиумска Случај,11.5 Грам Чипови на Texas Holdem блек џек Игри

Rating 
DEN 249.60

Од стока
Во магацинот

200 PCS SET-50 Црвена +50 Зелена +50 Црна +50 Сина 300 PCS SET-50 Црвена +50 Зелена +50 Црна +50 Сина +100 Бела 500 PCS SET-100 Црвена +100 Зелена +100 Црна +100 Сина+100 Бели.Чипови се деноминација-слободни и ќе ви овозможи да ги дефинирате вашите сопствени вредности.Алуминиум случај е погодно за чипови складирање и лесно да се носат.На Наредени Внатрешни работи може да се одржи на целиот комплет, додека за заштита од оштетување и гребнатини.Алуминиум случај е погодно за чипови складирање и лесно да се носат. 【ТРАЈНИ АЛУМИНИУМ СЛУЧАЈ】случај е добро направени од алуминиум,лесни и издржливи.Добро, имаме ли 3 видови на класичниот покер поставува!.Чипови се деноминација-слободни и ќе ви овозможи да ги дефинирате вашите сопствени вредности.Зачини до семејството игра ноќи и собири со пријателите.Идеален за Texas Holdem, блек џек турнири, картичка клубови или доцна во ноќта покер игри. 【ПОГОДНА ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ】Класичен покер чип-сет е одличен подарок избор за луѓе од сите возрасти, што може да се направи партијата жив и да се обезбеди забава за вашето семејство и пријатели.Секој чип е внимателно направена со композитни смола и железо е вметната.5 грама иста тежина и се чувствуваат на казино чипови.Добра игра на стратегија за деца на возраст 3+ и возрасни.Секој покер чип тежи 11.Секој покер чип тежи 11.

Детални спецификации

Додатоци на производи