• Свеж
MILAKOO Жените Faux Кожа Подигнат Жартиера Појас Половината Појас со Панк Метални Синџир

MILAKOO Жените Faux Кожа Подигнат Жартиера Појас Половината Појас со Панк Метални Синџир

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

СТП Кожа Панк Појас со О-прстен и Телото Синџир за Жените.Материјал : Faux Кожа, панк стил,здрав материјал, панк појас доаѓа со Метален Синџир Tassel ,прилагодлив половината појас.Големина : Една големина може да се прилагодува според вашите големината на телото; Целата Должина : 41 инчи, половината појас должина околу 25.8 да 36.8 инчи прилагодливи, ширина околу 1".Уникатен дизајн : Кожа жартиера линк за да wasit појас, cincher телото, може да се прилагоди на стегање според вашето тело форма.Совршен за Денот на Вљубените,свадба Клуб Танц Фестивал Запалено Носат,Партии, Cosplay Костим, ноќта на Вештерките или Roleplay Носат Костим.Milakoo Жените Faux Кожа Подигнат Жартиера Појас Прилагодливи Половината Нога Тело Разговор со Панк Метални Синџир.

Детални спецификации

Додатоци на производи