• Свеж
WIDIA 6425451 90° Рамо Мелница VHSC Серија Метрички Крајот Мелница 63MM Кол, 16MM Намали Длабочината, 133MM Должина, HSK Коси месо тело 4 Флејта

WIDIA 6425451 90° Рамо Мелница VHSC Серија Метрички Крајот Мелница 63MM Кол, 16MM Намали Длабочината, 133MM Должина, HSK Коси месо

Rating 
DEN 18929.52

Од стока
Во магацинот

WIDIA 6425451 90° Рамо Мелница VHSC Серија Метрички Крајот Мелница 63 MM Кол, 16 MM Намали Длабочината, 133 MM Должина, HSK Коси месо тело 4 Флејта.VHSC-16 HIGHSPEED МАШИНА D40 Z4 HSK63 A.Кога ќе се купи WIDIA производи, како што се купување врвна изведба и алатка за живот.За повеќе од 90 години, WIDIA Производи Група има дефинирано извонредност во иновации, технологии и услуги на клиентите.Нашата филозофија е едноставна—бидете најдобри.Доаѓаме од скромни почетоци, но нашето внимание и цврстина се задржи ни да напредуваат во место на пазарот.Како индустрија-водечки производител на резен алат, WIDIA понуди комплетно портфолио на прецизност-дизајнира, развива производи.Со илјадници Вртење, Мелничката, Holemaking, Прислушување, и Инструментално Системи производи; ќе најдете се што ви е потребно од еден единствен извор.Кога ќе се купи WIDIA производи, како што се купување врвна изведба и алатка за живот.Ние живееме во првите редови на технологија, секогаш се стреми за совршена комбинација на иновација и сигурност.Одговара на повеќето експанзивна портфолио на прецизност-инженерство производите со глобален, специјализирани мрежа на Овластен Дистрибутер партнери и ќе имаат моќ, која доаѓа само од WIDIA.

Детални спецификации

Додатоци на производи