• Свеж
JUSTZHANGPAN Сет од 5 Парчиња на 2 Флејта 6 Милиметри Крај Милиони Постави Цврсти Карбид Слој CNC Мелење Машина Мелење Машина

JUSTZHANGPAN Сет од 5 Парчиња на 2 Флејта 6 Милиметри Крај Милиони Постави Цврсти Карбид Слој CNC Мелење Машина Мелење Машина

Rating 
DEN 1732.80

Од стока
Во магацинот

Лесен за употреба, безбеден и сигурен.издржливи.Спирала дизајн, во голема мера се подобри сечење брзина, мазна и нежна површината.Се намали бројот на алатка за промена, подобрување на машинската и кочница стапка.Висока прецизност, многу остра, носат-отпорни.Висока јакост и цврстина.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Material : Цврсти Карбид & Волфрам слој Сечење со дијаметар од прибл 6mm месо тело со дијаметар : прибл. 6mm Flute должина : околу. 20mm вкупна должина : околу. 50mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи