• Свеж
ZLYPSW 10Pcs Бела PP Универзална Casters Тркала Замена за Кабинетот Публикации оков за Мебел Рициново Тркала

ZLYPSW 10Pcs Бела PP Универзална Casters Тркала Замена за Кабинетот Публикации оков за Мебел Рициново Тркала

Rating 
DEN 2497.68

Од стока
Во магацинот

Универзална casters имаат добри товарот капацитет и се погодни за вршење на светлината мебел.Со мазна прецизни топката лежишта,тоа обезбедува непречено валање,ротирање и лизгање способности за тркала и casters.На casters може да се ротира 360 степени,лизгачки непречено,лесно да се движите,со добра флексибилност и безбедност.Усвојува високо квалитетни пластични материјали,носат‑отпорни,стабилна структура и долг животен век.Лесно да се инсталира,погоден за завршувањето на кабинети,полици за книги,јасли,канцелариски столови,и други мебел.

Детални спецификации

Додатоци на производи