• Свеж
Limuvany Лето Бебе Девојка Се Облекуваат Деца Цветни Печати Без Ракави Лак Фустани Облека

Limuvany Лето Бебе Девојка Се Облекуваат Деца Цветни Печати Без Ракави Лак Фустани Облека

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Висок квалитет памук се вклопуваат за бебе девојка облека во собата ,мека текстура на кожата-пријателска,удобна за вашиот мал бејби носат.Големина : Погоден за 18 Месеци до 6 Години бебе девојка лето облечи облека.Дизајн : поклон-јазол чипка дизајн,мека и симпатична,направете ја вашата малку девојка повеќе атрактивни.Одличен подарок за вашето бебе,направете ја вашата малку девојка повеќе атрактивни.Пакување вклучува : 1 x Фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи