• Свеж
Растенија vs Зомби: Градина Warfare 2 (PC DVD)

Растенија vs Зомби: Градина Warfare 2 (PC DVD)

Rating 
DEN 746.16

Од стока
Во магацинот

Со нови ликови, повеќе начини на игра и извонредно нови мапи, Растенија наспроти Зомби Градина Warfare 2 чешми во срцето на она што навивачите сакаше за оригинални и оди над и надвор за да овозможи најчудно, најлудите, и повеќето over-the-top стрелач.Растенија Напад — Донесе борат на зомби за прв пат во франшиза во историјата.Жива Pv Z Светот — На борба за Suburbia дојде во полн цут, со 12 мапи пука со личноста и хумор, Zombossified cityscapes, и преполн airspaces, сите помешани со скриени тајни кои чекаат да бидат откриени.Игра Вашиот Начин — Со над 7 трева-инспиративна начини на игра, игра на луди 24-играч онлајн битки во Билни Напад или Градини & Гробишта, изберете растенија или зомби страна, во 4-играч ко-оп, или одат соло игра против ПИ противници или на локално ниво во сплит-екран ко-оп низ било режим во играта (не Xbox Live Gold или PS Плус е потребно).

Детални спецификации

Додатоци на производи