• Свеж
Lapal Димензија BRZ/RED/СИНА БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ НА МУЛТИ ЅВЕЗДА СТОЛБ ТРОФЕЈ - 6.5 во

Lapal Димензија BRZ/RED/СИНА БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ НА МУЛТИ ЅВЕЗДА СТОЛБ ТРОФЕЈ - 6.5 во

Rating 
DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Предмети се испратени во 3-4 дена, и ќе трае 7-12 дена да пристигнат.Висок Квалитет на Бокс Trophy Ideal Спортски Award Different големини available Includes слободни гравирање до 30 карактери**ве Молиме известете гравирање инструкции преку е-маил.

Детални спецификации

Додатоци на производи