• Свеж
Корпоративни и Над Плакети - 10 x 13 Класична Црна Гравирани Признавање Трофеј Плакета Награди Премиер

Корпоративни и Над Плакети - 10 x 13 Класична Црна Гравирани Признавање Трофеј Плакета Награди Премиер

Rating 
DEN 1847.76

Од стока
Во магацинот

Вкупната Големина На Признавање Плакети : 10"W x 13"H. го Персонализирате Сега Со Сопствен Текст Гравирање.Секој Корпоративни Плакета Награда Е Индивидуално Направена.Око Фаќање на Злато Гравирани Дизајн на Црна Метална Плоча.И над Признавање Плакети - Награда за Достигнување Со Круна е Многу Детални Признавање Гравирани Класична Црна Плочки.Оваа Плакета Карактеристики Корпоративни Злато Ласерски Гравирани Уметнички Дела.

Детални спецификации

Додатоци на производи