• Свеж
Тенис/Тенис на Маса Медал Закачалки за Спорт Медали - Медал Покаже Ѕид Монтирани - Медал на Екранот Рек - Трофеј Носителот - не ' Рѓосувачки Челик - произведено во Итал

Тенис/Тенис на Маса Медал Закачалки за Спорт Медали - Медал Покаже Ѕид Монтирани - Медал на Екранот Рек - Трофеј Носителот - не '

Rating 
DEN 1127.76

Од стока
Во магацинот

ДИЗАЈН - можете да изберете од различни големини на располагање и висат до 60 медали.Одличен подарок за спортисти, пријатели или членови од семејството, за родендени и мтв.ВИСОК КВАЛИТЕТ - MEDALdisplay е носител на медал реализира со најдобар квалитет на AISI 304 од не ' рѓосувачки челик (3 mm дебел) ласерски сече и се бранеа на површината.Модерен производ и дизајн на објектот.ДОМОТ ПАКЕТ - Заштитени во отпорно на гребење ПВЦ плик, вашиот носител на медал ќе бидат доставени во домот и добро чувана бело пакување, совршена како подарок.БРЗ СОБРАНИЕТО - Сите завртки и упатства за одредување на ѕид-монтирани медал носителот се вклучени во вашата нарачка.Откако се закачил, тоа ќе биде многу лесно да го вметнете сите вашиот медали. 100% произведено ВО ИТАЛИЈА - Секој медал носител е предвидено со сертификат за автентичност и потекло.Дизајн, производство, пакување и завршни превозот се одвива исклучиво во Италија.

Детални спецификации

Додатоци на производи