• Свеж
Кригла 11 Оз - Beagle 14 Дом Е Местото Каде Што На Куче, Куче Мајка Подарок, Обичај Куче Кригла, Персоналните Куче Кригла, Куче Љубовник Кригла, Пет Чаша Со Цитат

Кригла 11 Оз - Beagle 14 Дом Е Местото Каде Што На Куче, Куче Мајка Подарок, Обичај Куче Кригла, Персоналните Куче Кригла, Куче Љубовник

Rating 
DEN 621.60

Од стока
Во магацинот

ИНОВАТИВНИ И ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : керамичка е микробранова печка и машина за миење садови безбедно.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПЕЧАТЕЊЕ : Печатени во САД.Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.Ќе биде секогаш на располагање за да имаат вашите топли пијалаци, а потоа се исчисти вашата чаша лесно.Печатени дела изгледа апсолутно зашеметување со брилијантен заврши.Подготвени да брод во 1 до 2 работни дена, Сите производи се направени-за ред и со гордост се печатени во сад.Висок Сјај + Премија Бела Завршница.Детали За Производот.Печатени во U.Машина за миење на садови и Микробранова Безбедно. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА ГАРАНТИРА.Печатење дизајни sublimated на убава светла бела на кригла ќе биде висока дефиниција и трае цел живот.Овој висок квалитет 11oz керамички бела кригла има премија тешко грб, кој обезбедува јасни и енергична репродукција на боите сигурни дека за да траат со години.

Детални спецификации

Додатоци на производи