• Свеж
Owb Појас Пиштол Holster - Тактички Брзо носи Пиштол Носителот - Украсениот Палачинка Стил Случај - за Глок Canik Sig Sauer H&К Beretta S&W итн - Целосна Големина - Средна Големина - Ком?

Owb Појас Пиштол Holster - Тактички Брзо носи Пиштол Носителот - Украсениот Палачинка Стил Случај - за Глок Canik Sig Sauer H&К Beretta

Rating 
DEN 300.00

Од стока
Во магацинот

Нашите пиштол holster дизајн погодна за вашите најчесто се точни пукање акција со своите ергономски структура. ♞ УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН : Owb Појас Пиштол Holster, Одговара на Повеќето Сите Полна големина, Средна големина,Компактен и Под Компактен пиштоли.Издржливи и заштитен материјал кој може да се носи за долго време.Во нашите производни капацитети, ние работиме напорно за да ви обезбеди со најефикасните пиштол футроли на пазарот. ✉️ Ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 12 часа.Нашата 100% Задоволство Гаранција и ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА осигурува ќе се прави ризик да купите со нас.Може да имате пријатен шопинг искуство.Нашите шевовите се дебели и цврсти, со не ги изгубат конците или шевовите, обезбедувајќи дека тие нема да го откријат или да се скрши, како и други обични ракави.Imperteks пиштол holster има стилски изглед.Тоа е многу лесен и удобен за користење.

Детални спецификации

Додатоци на производи